0536 777 06 27 - info@mahirkirmabicaklari.com

Hakkımızda

MAHİR KIRMA BIÇAKLARI İMALATI Kuruluşumuzdan itibaren her geçen gün büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Mahir Kırma Bıçakları, Geri dönüşüm sektöründe kalite ve yüksek müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Mahir Kırma Bıçakları olarak özveriyle çıktığımız bu yolda hem yurt içi hem yurtdışı iş ortaklarımıza kesici ve parçalayıcı bıçaklar üretmekteyiz. Aylık 4 ton kapasitemizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. KALİTE POLİKAMIZ Ürün, hizmet, kalite ve yüksek müşteri memnuniyetini benimsemiş olan Mahir Kırma Bıçakları, sektöründeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Özveri ile ürettiğimiz bıçaklarımızı siz değerli müşterilerimize sunmaktır.
MAHİR KIRMA BIÇAKLARI Murat Çeşme Mah. Pertev Sk. No:2 İç Kapı No:2 Büyükçekmece / İstanbul Gsm: 0536 777 06 27 E-posta: info@mahirkirmabicaklari.com Web: www.mahirkirmabicaklari.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Sipariş Hattı